Věčná růže v luxusním skleněném balení (červeno-zlatá)

Neohodnoceno

Originální dárek, který nadchne každou ženu. Jestliže hledáte nový způsob, jak ženě darovat květinu, bude tahle speciální skleněná váza přímo pro vás. Váza je naplněna červenou romantickou růží a LED světýlky. Dárkem tak nebude obyčejná kytka, která časem uvadne, ale milá vzpomínka, která se stejně jako růže zachová už navždy. Díky světýlkům se z růže stane romantická lampička, která osvítí obývák i ložnici.

Baterie
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 93/MOD4
299 Kč
Věčná růže v luxusním skleněném balení (červeno-zlatá)
Neohodnoceno
7c3652882f41830071b3242802e7827d 12291 1 025334bffcd58a5d50bbd5582011c42a
Novinka SVATÝ VALENTÝN

Růže je symbolem lásky, a tak se o tento nádherný pocit podělte se svými blízkými a darujte jim věčnou růži. Je to skvělý dárek pro různé příležitosti a bude dárkem sama o sobě nebo dokonalým doplňkem. Nechcete kupovat živé květiny nebo další čokoládu? Darujte červenou a zlatou růži uzavřenou ve skleněné váze, která je navíc krásně osvětlena LED světly. Celá je umístěna na černém podstavci, pod nímž je prostor pro baterie (nejsou součástí balení). Skleněná kopule chrání květinu před prachem a jiným poškozením. Zlatočervená růže dodá obdarovanému pocit výjimečnosti a její záře bude dokonalou dekorací.

 DÁREK PRO MNOHO PŘÍLEŽITOSTÍ

Tento speciální dárek můžete věnovat svým blízkým a milovaným k mnoha příležitostem:

  • výročí svatby
  •  zasnoubení
  • narozeniny
  • jmeniny
  • Den matek nebo Den babiček
  • Den že
  •  svátky
  • Valentýn
  • Jako omluva

Květina je zabalena v estetické krabičce, která je hotovým dárkovým balením. Samotná růže je umístěna pod skleněnou kopulí, která ji chrání před poškozením a prachem. Je vynikající dekorací díky použitým LED světlům, která ji obklopují a vytvářejí efektní efekt. Nespornou výhodou takového dárku je, že nikdy neuvadne a obdarovaný se z ní bude těšit po mnoho let. Naši růži můžete darovat k nejrůznějším příležitostem nebo zcela bez ní, jen abyste někoho potěšili. Její velikost 21 x 10 cm je optimální, na poličce nezabere mnoho místa a bude dobře viditelná.

Napájení: 3 x R3 / AAA (není součástí)

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost a zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg